w

LOLLOL ŹleŹle

Reporter "19:30" zwolnił się z pracy. "Ta woda nie jest krystalicznie czysta" (dorzeczy.pl)

Tomasz Marzec zwolnił się z Telewizji Polskiej. Był jednym z pierwszych reporterów 19.30. – Z mojej perspektywy ta woda nie jest krystalicznie czysta – przyznaje. przyznał, że zupełnie inaczej sobie wyobrażał pracę przy ul. Woronicza. – Zarówno jeżeli chodzi o kwestie merytoryczne, czysto zawodowe, ale też związane z “kulturą pracy”. Sytuacja jest na tyle kuriozalna, że grożą mi pewne konsekwencje za to, że w ogóle o tym mówię, więc na tym poprzestanę, bo z mojej perspektywy ta woda nie jest krystalicznie czysta – powiedział.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

44 komentarze

    • Koncesjonowani obrońcy wolności mediów PIS z monopolem na prawdę objawioną próbują objaśnić rzeczywistość ciemnemu ludowi jak barwnie określił grupę odbiorców TVPis prezes Kurski – problem w tym, że do części oglądaczy dotarło już że jakiekolwiek zmiany będą to będą zmiany na lepsze, no trudno żeby po paskach grozy i szopkach o dobrym prezesie i Tusku fur Deutschland mogło być jakoś gorzej. Nie da się ukręci z ciamkania niezadowolonego gościa co opuścił obrazu szczujni medialnej, bo wystarczy, że włączysz TV i zweryfikujesz czy leci przekaz monopartyjny czy nastąpiła jednak zmiana. Dobra zmiana ale tym razem taka na serio. 😉

  1. Hipokryzja i głupota ludzka mnie poraża. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
    .
    Media i propaganda TVPiS było czymś za czym tęsknicie? Wtedy byli głusi na propagandę jakiej nawet za czasów PZPR nie było, a dziś będą czepiać się pierdół że woda nie tak krystaliczna 🤦. Lepszy był ściek i kanalizacja?

Zakaz handlu w niedziele zostanie podtrzymany. Rząd nie prowadzi prac w tym zakresie (www.money.pl)

Polskie porty przyniosły 3-krotny wzrost wpływów podatkowych, dlatego Niemcy utrudniają ich rozwój (www.salon24.pl)