w

Radni omawiali kwestię otwarcia kasyna w Zielonej Górze. Temat poddano długiej dyskusji (gazetalubuska.pl)

Podczas ostatniej sesji samorządu Zielonej Góry omawiano kwestię wydania pozwolenia na otwarcie kasyna. Warto dodać, że temat stał się przedmiotem długiej dyskusji wśród radnych.

Sesja rozpoczęła się od podziękowań dla radnych obecnej kadencji, którzy otrzymali symboliczne wyróżnienia za swój wkład w działalność samorządu. Przewodniczący rady zaznaczył, że jest to moment do refleksji nad minionym czasem.

Zanim rozpoczęto dyskusję na temat kasyna, radni przyjęli też szereg uchwał, w tym przyznanie nazwy dla jednego z rond w Zielonej Górze, które ochrzczono mianem ZZPM ZASTAL. Ponadto, omówiono również nowe stawki za pobyt w izbie wytrzeźwień, które zostały podniesione.

Najważniejszą kwestią, jaką poruszono na sesji, było umiejscowienie kasyna w mieście. Wśród radnych pojawili się przeciwnicy, a niektórzy uważali to za kontrowersyjny pomysł. Jednak ostatecznie większość zadecydowała, że jaskinia hazardu powstanie i będzie mieścić się przy ul. Żeromskiego.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

KAS zlikwidowała grupę przestępczą wyłudzającą VAT w handlu polimerami i stalą (gs24.pl)

Pogrzeb Alojzego Leszka Gzelli w Lublinie. Wybitny dziennikarz i publicysta zmarł w wieku 92 lat (kurierlubelski.pl)