w

Prokuratura postawiła zarzuty księdzu z Sosnowca. W jego mieszkaniu zmarł młody mężczyzna (www.rmf24.pl)

Prokuratura postawiła zarzuty księdzu z Sosnowca, u którego w mieszkaniu zmarł młody mężczyzna. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Ksiądz Krystian K. nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień. Aktualnie podlega policyjnemu dozorowi oraz ma zakaz opuszczania kraju.

Prok. Zbigniew Pawlik z Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Północ nie ujawnił rodzaju środków odurzających, jakie znaleziono w mieszkaniu duchownego. Zaznaczył jednak, że sekcja zwłok nie wykazała przyczyny śmierci młodego mężczyzny, z racji czego ciało zostało skierowane na dalsze badania histopatologiczne i toksykologiczne.

Pawlik dodał też, że nie może podać więcej informacji ze względu na toczące się czynności procesowe.

Nie była to pierwsza szokująca sytuacja, jaka miała miejsce w sosnowieckim kościele. W marcu ubiegłego roku natrafiono na zwłoki księdza i diakona. Okazało się, że diakon został zabity przez księdza, który następnie popełnił samobójstwo.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Zakopane przygotowuje się na Wielkanoc: dwumetrowe pisanki i zające na rondach (zakopane.naszemiasto.pl)

Jarmark wielkanocny w Krakowie straszy cenami: 60 zł burger i 20 zł mały kubek herbaty (kobieta.wp.pl)