w

Prokuratura otrzymała wyniki wstępnej sekcji zwłok Gabriela Seweryna (gazetawroclawska.pl)

Do Prokuratury Rejonowej w Głogowie dotarły wyniki sekcji zwłok znanego celebryty, Gabriela Seweryna. Projektant odzieży znany jest m.in. z programu „Królowe Życia”. Przed śmiercią opublikował nagranie w sieci, na którym twierdził, że pogotowie ratunkowe odmówiło mu pomocy. Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada w miejscowym szpitalu.

Sekcja zwłok została przeprowadzona 30 listopada, ale prokuratura nie ujawnia wielu szczegółów, ponieważ potrzebne są kolejne badania. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, Lidia Tkaczyszyn, stwierdziła, że aktualnie przyczyna zgonu pozostaje nieokreślona. Dostępne są już informacje ze wstępnej sekcji, ale konieczne są dodatkowe badania. Jak zaznacza prokurator, ekspertyza pisemna biegłego będzie możliwa dopiero po uzyskaniu tych wyników.

Prokuratura podała, że nie zaobserwowano żadnych obrażeń zewnętrznych na ciele Gabriela Seweryna. Z tego względu najbliższe badania obejmą analizy toksykologiczne – mające wykluczyć zażycie narkotyków, innych substancji nielegalnych, a także alkoholu. Ostateczne wyniki będą dostępne za dwa-trzy tygodnie.

Warto przypomnieć, że dzień po zgonie Seweryna policja przeszukała jego pracownię, w czym pomagał im pies tropiący.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Kontrowersje wokół śmierci Gabriela Seweryna. Projektant wcześniej oskarżał karetkę pogotowia o bezczynność (gazetawroclawska.pl)

Drogowcy z kosiarkami w zaśnieżonym Poznaniu. Niecodzienne nagranie obiegło sieć! (www.polsatnews.pl)