w

Premier Mateusz Morawiecki: Losy kraju często rozstrzygają się na Śląsku (dziennikzachodni.pl)

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że Śląsk bardzo często wpływa na losy całej Polski. Na dowód swojego twierdzenia Morawiecki przywołał przykład zwycięskich powstań śląskich sprzed 100 lat. Dodał też, że wybory zaplanowane na 15 października będą miały kluczowy wpływ na przyszłość kraju.

Podczas swojej wizyty w województwie śląskim premier Morawiecki powiedział, że wierzy w poparcie Prawa i Sprawiedliwości przez Ślązaków i mieszkańców Zagłębia. Przyznał również, że rząd PiS popełnił błędy podczas swojej kadencji. Jednak premier tłumaczył, że osoby, które zarządzają krajem, czasami się potykają, ale też uczą się na swoich błędach.

Mateusz Morawiecki zwrócił się do czytelników Dziennika Zachodniego, zachęcając ich do podejmowania decyzji wyborczych na podstawie swoich przekonań i zaznaczył, aby nie kierować się obecnością hejtu w mediach. Na zakończenie dorzucił, że znaczenie pracy ludzkiej na Śląsku jest niezwykle istotne, dlatego prosi mieszkańców tego regionu o wsparcie dla Polski w nadchodzących wyborach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Prezydent Andrzej Duda w Zakopanem: Polska walczy o zorganizowanie letnich igrzysk w 2036 roku (zakopane.naszemiasto.pl)

Jest wielu chętnych do otwarcia kasyn w Krakowie. W przyszłym roku kończą się koncesje obecnych operatorów (gazetakrakowska.pl)