w

Pożar na osiedlu Olimpia Port (gazetawroclawska.pl)

Groźny pożar wybuch po południu 25 kwietnia przy ulicy Marco Polo. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż pożarną, by szybko zareagować i uniknąć ewentualnych ofiar w ludziach. Jak się okazało, na miejscu w mieszkaniu nie było ludzi, był za to kot rasy Maine Coon, który został poszkodowany. 

Gdy na trzecim piętrze budynku przy ulicy Marco Polo 31 pojawiły się płomienie, sąsiedzi niezwłocznie wezwali straż pożarną. Jak się później okazało, w mieszkaniu nie było właścicieli. Próbowano się z nimi skontaktować, a w międzyczasie gaszono rozprzestrzeniający się ogień. Z domu wyciągnięto kota, który trafił pod opiekę troskliwych ratowników. Potrzebował on tlenu i opatrzenia. Pożar został ugaszony bardzo sprawnie i nie zdążył rozprzestrzenić się na inne lokale. Jak później ustalono, prawdopodobnie ogniem zajęła się pralka i to od niej zaczął się pożar.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Dzieci z rozszczepem warg i podniebienia mają szansę na lepsze życie (katowice.naszemiasto.pl)

Śmiertelny wypadek pod Poznaniem (gloswielkopolski.pl)