w

Pożar hali sportowej w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni (dziennikbaltycki.pl)

Wczoraj w Gdańsku doszło do groźnej sytuacji, w wyniku której wybuchł pożar w hali sportowej Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych. Z powodu pożaru ze szkoły ewakuowano wszystkich uczniów, personel szkoły i pracowników budowlanych. Na skutek zdarzenia nikt nie ucierpiał, a biegli ustalają przyczynę pożaru.

Jak relacjonuje kpt. Paweł Przybyłowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, około godziny 12:30 dyżurny przyjął zgłoszenie o pożarze hali sportowej w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych, będącej w trakcie budowy. Do zdarzenia doszło w czwartek (12 października) przy ul. Morskiej 75 w Gdyni. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej.

Według wstępnych ustaleń, zdaniem strażaków przyczyną pożaru mogła być pianka montażowa. Jednakże więcej szczegółów pojawi się dopiero po dokładnej analizie pogorzeliska. Na miejscu pracują biegli w celu ustalenia dokładnego przebiegu wydarzeń.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Chrzest nowego patrolowca Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku (dziennikbaltycki.pl)

Otwarcie drugiej części obwodnicy Waksmundu, Łopusznej i Ostrowska na Podhalu (zakopane.naszemiasto.pl)