w

Politycy PiS chcą dymisji szefa „Tramwajów Szczecińskich” przez kryzys w komunikacji miejskiej (gs24.pl)

Politycy PiS zwracają uwagę na kryzys w komunikacji miejskiej oraz domagają się dymisji szefa „Tramwajów Szczecińskich”. Wypowiedzieli się na ten temat na spotkaniu przed szczecińskim magistratem, które koncentrowało się na obecnej sytuacji w mieście.

Artur Szałabawka, poseł PiS, podkreśla, że obecnie w Polsce panuje rynek pracownika. A to oznacza szacunek dla wszystkich ciężko pracujących osób, w tym pracowników sektora komunikacji miejskiej. Jak dodaje Szałabawka, pracownicy, którzy stanowią pierwszą linię w obszarze komunikacji miejskiej, mierzą się nie tylko z trudnościami zawodowymi, ale także z nastrojami społecznymi. Z tego względu należy doceniać ich trudną pracę.

Poseł Szałabawka domaga się również odwołania prezesa Tramwajów Szczecińskich, Krystiana Wawrzyniaka. W związku z tym zaapelował do prezydenta o przemyślenie zarządzania spółkami komunikacyjnymi. Jest przekonany, że to działanie poprawi atmosferę wśród motorniczych oraz pokaże zaangażowanie prezydenta w reagowanie na głosy mieszkańców.

Krzysztof Romianowski, radny PiS, krytykuje „festiwal dobrego samopoczucia” prezesów spółek komunikacyjnych, którzy chwalą się wysokimi wskaźnikami wydajności. Powodem jest fakt, że mieszkańcy, szczególnie na Prawobrzeżu, odczuwają braki w usługach komunikacji miejskiej, zwłaszcza w weekendy.

Warto dodać, że autobusy są znacząco ograniczone, co utrudnia dostępność do podstawowych miejsc, takich jak Cmentarz Centralny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Obywatel Gruzji okradł mężczyznę z gotówki, stosując metodę „na koło” (epoznan.pl)

Policjanci w Zielonej Górze aresztowali 30-latka podejrzanego o co najmniej 40 przestępstw (gazetalubuska.pl)