w

Obywatel Gruzji okradł mężczyznę z gotówki, stosując metodę „na koło” (epoznan.pl)

W lipcu w Pile doszło do kradzieży „na koło”, w wyniku której mężczyzna stracił kilka tysięcy złotych. O zdarzeniu zostali powiadomieni funkcjonariusze pilskiej jednostki, gdzie zgłoszono kradzież torby, w której znajdowało się 3 000 złotych w gotówce.

Jak informuje sierż. szt. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile, mężczyzna, który padł ofiarą złodzieja, był przez niego obserwowany od momentu, jak opuszczał bank z torbą pełną pieniędzy. Potem wsiadł do samochodu i przejechał kilka ulic. Następnie zostawił samochód na parkingu i udał się do pobliskiego sklepu.

Podczas gdy mężczyzna przebywał w sklepie, sprawca przedziurawił oponę pojazdu i cierpliwie czekał. W momencie, gdy wrócił do samochodu, zorientował się, że ma przebite koło. Ta chwila nieuwagi sprawiła, że złodziej skorzystał z okazji i ukradł torbę.

Zatrzymanym okazał się 41-letni obywatel Gruzji, który już wcześniej poszukiwany był przez policję w Szczecinie. Podejrzany przyznał się do kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Nie jest to jednak jedyna sprawa, jaką może mieć na swoim koncie. 41-latek jest także podejrzany o popełnienie podobnych przestępstw w innych częściach Polski.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Policja zatrzymała mieszkańca Wiązowa. 18-latek wyżywał się na rodzicach, będąc pod wpływem narkotyków (gazetawroclawska.pl)

Politycy PiS chcą dymisji szefa „Tramwajów Szczecińskich” przez kryzys w komunikacji miejskiej (gs24.pl)