w

Policjant z Poznania aresztowany za sprzedaż narkotyków. Podejrzany przyznał się do zarzutów (epoznan.pl)

W zeszłym tygodniu na Jeżycach w Poznaniu zatrzymano policjanta, który podejrzany jest o handel narkotykami. Mężczyzna został aresztowany i doprowadzony przed oblicze prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty w swojej sprawie. Oczywiście został też natychmiastowo wydalony ze służby policyjnej.

W miniony czwartek policjant z Poznania został zatrzymany na Jeżycach po tym, jak znaleziono przy nim znaczną ilość nielegalnych środków odurzających. Okazało się, że mundurowy sprzedawał narkotyki, czerpiąc z tego zyski finansowe. Warto dodać, że pracował również jako członek zespołu prewencji na poznańskiej komendzie.

Policjanta przyłapano na gorącym uczynku

Podejrzany został przyłapany na gorącym uczynku, jak zamierzał sprzedać narkotyki jednemu ze swoich klientów. W momencie transakcji policja zatrzymała zarówno handlującego narkotykami policjanta, jak i osobę, która próbowała od niego kupić nielegalne substancje.

Policjant został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty dotyczące posiadania i handlu nielegalnymi środkami odurzającymi. Ponadto, mężczyzna został także wydalony ze służby ze skutkiem natychmiastowym. Jeżeli sędzia ogłosi pełny wyrok kary, były mundurowy może otrzymać nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Policja schwytała 65-latka niszczącego banery wyborcze PiS na Dolnym Śląsku (gazetawroclawska.pl)

Pojawiły się trzy oferty przetargowe na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Polic (gs24.pl)