w

Policjanci zatrzymali dilera w Zielonej Górze. Skonfiskowali różne narkotyki i leki na receptę (zielonagora.naszemiasto.pl)

Funkcjonariusze z Zielonej Góry aresztowali młodego mężczyznę w sprawie przestępstw związanych z narkotykami. W ramach śledztwa zabezpieczono marihuanę, amfetaminę i silne leki na receptę. Podejrzany trafił do aresztu tymczasowego na trzy miesiące, gdzie poczeka na ogłoszenie pełnego wyroku.

Sprawne działania zielonogórskich policjantów doprowadziły do zidentyfikowania i namierzenia mężczyzny, który zajmował się handlem różnych, nielegalnych substancji odurzających. Po potwierdzeniu informacji, że pod danym adresem przebywa diler, funkcjonariusze policji dokonali nalotu na mieszkanie na jednym z osiedli w Zielonej Górze.

Po wtargnięciu do lokalu zauważyli, że przebywa w nim młody mężczyzna, który na ich obecność zaczął reagować bardzo nerwowo. Mundurowi przystąpili do przeszukania mieszkania, znajdując różne rodzaje narkotyków i silne leki. Okazało się, że mężczyzna miał w swoim mieszkaniu marihuanę i amfetaminę, a także leki sprzedawane tylko na receptę.

Podejrzany został zakuty w kajdanki i doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania ich do sprzedaży. Sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. Przy maksymalnym wyroku młody diler może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Oszust udający funkcjonariusza zatrzymany przez prawdziwego policjanta po służbie (gs24.pl)

Urząd Miasta Zamość o zawieszeniu działalności Przedszkola Miejskiego Nr 6 (kurierlubelski.pl)