w

Policjanci w Zamościu schwytali poszukiwanego 43-latka, który schował się w kanapie (kurierlubelski.pl)

W trakcie poszukiwań 43-letniego mężczyzny, który unikał zatrzymania, mundurowi natknęli się na nietypowy schowek. Otóż podejrzany postanowił schronić się w kanapie. Na jego nieszczęście policjanci nie dali się nabrać i dokonali aresztowania, a następnie przewieźli go na komendę. Mężczyzna może teraz trafić za kratki na pół roku.

Jak informuje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło, w środę, 29 listopada, funkcjonariusze udali się do jednego z mieszkań w Zamościu, podejrzewając, że może w nim przebywać poszukiwany mężczyzna, który unikał policji, ponieważ nie chciał odbyć swojej kary.

Rzecznik prasowa policji dodaje, że będąc w mieszkaniu, mundurowi rozmawiali z jego bratem, który zapewniał, że mężczyzny nie ma w lokalu. W rezultacie przeszukano dom, aż w końcu natrafiono na 43-latka, który wskoczył do wnętrza kanapy. Nie przechytrzył stróżów prawa i został zatrzymany.

Decyzją sądu mężczyzna został skazany na półroczny pobyt w zakładzie karnym za wcześniejsze przestępstwa. Co więcej, ten sam patrol policji zatrzymał jeszcze innego poszukiwanego. Jest nim 23-letni mieszkaniec Zamościa, który również został doprowadzony do zakładu karnego, żeby zaliczyć dwa lata i dwa miesiące w więziennej celi za różne przestępstwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

19-latek wjechał BMW w 15-latkę idącą poboczem w Zielonej Górze. Wcześniej dostał mandat za drift na rondzie (poscigi.pl)

Sąd Okręgowy w Gdańsku wydał wyrok ws. Ukraińca, który szpiegował w Polsce dla Rosji (wpolityce.pl)