w

Policja zatrzymała w weekend 180 kierowców za przekroczenie prędkości. Rekordzista jechał 210 km/h (gs24.pl)

W miniony weekend funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego nie mogli narzekać na brak wrażeń w Szczecinie. Przeprowadzając rutynową kontrolę drogową, mundurowi zatrzymali ponad 180 kierowców, którzy nie dostosowali swojej prędkości w obszarze zabudowanym. Najszybszy pirat miał na liczniku 210 km/h.

W ubiegły weekend policjanci z drogówki sprawdzali kierowców na ulicach Szczecina. W sumie zatrzymano ponad 180 pojazdów, z których każdy przekroczył dozwoloną prędkość. Wśród zatrzymanych znaleźli się również niebezpieczni rekordziści.

Jednym z nich był 25-latek, który rozwinął prędkość o 140 km/h większą niż zezwalają przepisy. Młody kierowca siedział za kierownicą samochodu osobowego marki BMW, poruszając się z prędkością 210 km/h w terenie zabudowanym. W rezultacie mieszkaniec Szczecina stracił prawo jazdy i otrzymał 2500 zł mandatu. Pojazd zatrzymano na ul. Struga.

W przypadku innego pirata drogowego okazało się, że przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Jego również policja zatrzymała na ul. Struga, gdzie prowadził swoją osobówkę z prędkością 125 km/h przy ograniczeniu do 70 km/h.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

13 komentarzy

 1. No i co z tego? Tam nie powinno być terenu zabudowanego. Służy to tylko do grabieży łupienia obywateli bo ten odcinek jest całkowicie bezpieczny przy wysokich prędkościach szczególnie przy jego znajomości i umiarkowanym ruchu. Policja niech się ustawia w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadków, a nie w miejscach gdzie najłatwiej wystawić mandat bo znaki są nieadekwatne do warunków.

  • Szymon Pogorzelski Ulica, gdzie co chwila są światła, skrzyżowania, wjazdy i wyjazdy a ty chciałbyś zapierdalać 210 km/h. No gratuluję. Tutaj nie ma drugiego życia jak w GTA. Jak zabijesz kogoś to save nie wczytasz… Widać nikogo nie masz na cmentarzu z takiego zdarzenia to i pierdolisz takie kocopoły…

  • Kamil Polak tam można jeździć i szybciej jak nie ma ruchu. Przeczytaj co napisałem jeszcze raz i ze zrozumieniem. Jak nie rozumiesz to nie moja wina. Typowe straszenie cmentarzem 💀. Ci co mają głowę na karku i rozsądek nie giną od szybkiej jazdy bo wiedzą kiedy i gdzie można wcisnąć.

  • Kamil Polak odkąd mam prawko właśnie tak jeżdżę plus doskonale swoje techniki na torze i niemieckich autostradach i znam wielu co właśnie też tak robią i w sprzyjających warunkach jeżdżą szybko po publicznych drogach i nikt nie zginął ty za to wierzysz propagandzie i się trzęsiesz ze strachu więc robisz wszystko co twój pan karze. Wykop sobie już grób po co się męczysz?

  • Szymon Pogorzelski Nie, nie przyjąłem, przejebałeś zakład 😉 Kojarzysz Kubicę? Taki kierowca, dosyć znany, coś tam ogarnia za kółkiem. Wiesz, że na jednym rajdzie, jadąc specjalnym autem, z klatką, które wytrzyma srogi dzwon się rozjebał? Na trasie, którą znał wcześniej i jeszcze miał pilota, który mu dyktował trasę? No chłop mimo tego wszystkiego się rozjebał, popatrz. A ty uważasz, że w swoim bmw po chipie jesteś lepszy? No jesteś, dopóki sam się nie rozjebiesz 😉

  • Kamil Polak na tym polega życie. Jeśli chcesz mieć coś pewnego w życiu to serio zacznij składać sobie trumnę bo życie polega na właśnie czymś przeciwnym ale to Twój wybór i każdy ma swój, a jeśli chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie a następnie od ludzi, którzy mają negatywny wpływ na masy społeczne nie na jednostki.

  • Kamil Polak a co do rajdu i każdego wyścigu to jest zupełnie inna sprawa bo tam daje się z siebie 110% dla lepszego wyniku i po to istnieją rajdy dlatego tam jest cienka linia pomiędzy powodzeniem a porażką. Na drodze publicznej nikt nie ma interesu dawać z siebie tyle i tyle ryzykować a jazda 200+ do tego nie należy przy odpowiednich warunkach więc skończ się mądrzyć o rzeczach o których nie masz pojęcia, idź zamknij się ze swoim strachem w pokoju i daj innym żyć. Biedny człowiek z Ciebie. Strach cię pokonał i teraz czekasz już tylko na śmierć.

Spuszczony ze smyczy pies pogryzł kobietę w Poznaniu. Poszkodowana uciekła do Żabki (epoznan.pl)

Ksiądz w Zielonej Górze przekazał tacę z datkami na WOŚP (newslubuski.pl)