w

SuperSuper

Policja poszukuje zamachowca (gazetawroclawska.pl)

Policja województwa dolnośląskiego ponownie poszukuje zamachowca, który dwa lata temu dokonał ataku na gmach komendy, rzucając koktajle Mołotowa. Sprawca do tej pory nie został zidentyfikowany ani schwytany, a śledztwo prowadzone przez policję nie przyniosło dotychczas żadnych konkretnych rezultatów. W związku z brakiem postępów w śledztwie policja postanowiła ponownie zaapelować do społeczeństwa o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Władze województwa dolnośląskiego oferują nagrodę w wysokości 50 000 złotych za informacje, które przyczynią się do ujęcia sprawcy.

 

Zamieszki w Lubinie, w 2021 roku

Atak miał miejsce w nocy z 22 na 23 kwietnia 2021 roku. Zamachowiec rzucił kilka butelek z płynem łatwopalnym w kierunku gmachu komendy, powodując małe pożary, które zostały szybko ugaszone przez funkcjonariuszy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednak incydent ten wywołał ogromne zaniepokojenie wśród lokalnej społeczności i władz. Policja przeprowadziła już setki przesłuchań i analizowała nagrania z kamer monitoringu, jednak na razie nie udało się ustalić tożsamości zamachowca. Władze liczą, że nowe informacje mogą naprowadzić śledczych na właściwy trop. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z dolnośląską policją pod numerem telefonu 112 lub bezpośrednio z komendą wojewódzką. Wszelkie informacje będą traktowane anonimowo, a świadkowie mogą liczyć na pełną dyskrecję.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

33 komentarze

  1. Taki zamachowiec jak z koziej zyci traba :). Do tego niezle ogarniete te wladze hehe, przeprowadzili setki przesluchan, analiz nagran z kamer, maja podana twarz na tacy i nadal nie wiedza kto to jest, ciekawe, ze nie maja bazy danych z fotami i nie potrafia skorzystaj z pr🙂tej analizy i ai zeby rozpoznac agenta.. 🙂

Przełomowe odkrycie archeologiczne (gs24.pl)

Prokurator z Malborka jechał po pijanemu (dziennikbaltycki.pl)