w

Po intensywnych poszukiwaniach zaginionej mieszkanki Wielenia policja znalazła jej ciało w kanale (gloswielkopolski.pl)

We wtorek po południu otrzymano doniesienie o zaginięciu mieszkanki Wielenia. Kobieta opuściła swój dom i oddaliła się w nieznanym kierunku. Zawiadomione służby natychmiast rozpoczęły poszukiwania zaginionej, które trwały około kilku godzin. Niestety, w pewnym momencie natrafiono na ciało kobiety, które znaleziono w lokalnym kanale.

Jak powiedział dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie, 78-letnia mieszkanka Wielenia opuściła swój dom wieczorem, niedługo przed zgłoszeniem zaginięcia. Z informacji przekazanych przez wolsztyńskich policjantów wynika, że w okolicach kanału, który przepływa przez miasto, znaleziono torebkę z dokumentami oraz buty należące do zaginionej.

W związku ze znaleziskiem na miejsce oddelegowano funkcjonariuszy z posterunku w miejscowości Przemęt oraz KPP w Wolsztynie. Do poszukiwań przydzielono również przewodnika z psem służbowym z KPP w Kościanie, strażaków z jednostek OSP, PSP z Wolsztyna, Poznania i Mosiny, a także ratowników WOPR ze Świebodzina oraz liczne osoby cywilne. Łącznie do akcji włączyło się ponad 60 uczestników.

Niestety, po godzinie 19:00 znaleziono ciało kobiety w kanale w pobliżu miejscowości Kaszczor. Po identyfikacji przez członka rodziny potwierdzono, że jest to zaginiona mieszkanka Wielenia. Lekarz obecny na miejscu potwierdził zgon, a zwłoki – zgodnie z decyzją prokuratora – zostały zabezpieczone na potrzeby przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Mieszkańcy nowego apartamentowca na Krzykach skarżą się na krzywe ściany i zalane sufity (www.radiowroclaw.pl)

Cmentarz w Wielgowie powiększy się o prawie 10 tys. mkw., udostępniając ponad 1100 miejsc pochówku (gs24.pl)