w

Płonący samochód przy ul. Grobla w Gdańsku. Dym przedostał się do budynku mieszkalnego (dziennikbaltycki.pl)

W poniedziałek około godziny 2:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Grobla w Gdańsku, blisko budynku mieszkalnego. W pewnym momencie dym przedostał się do jednej z klatek schodowych, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do wybuchu pożaru doszło około godziny 2:00 przy ulicy Grobla w Gdańsku, gdzie zapalił się samochód osobowy, który znajdował się blisko budynku mieszkalnego. Po odebraniu zgłoszenia na miejsce oddelegowano zastępy straży pożarnej.

Jak relacjonują strażacy, w pewnej chwili gęsty dym, który wydobywał się z płonącego pojazdu, dostał się do pobliskiego budynku i zaczął rozprzestrzeniać się na klatce schodowej. Strażacy zaznaczają, że nikt nie ucierpiał z powodu tego zdarzenia.

Do akcji gaśniczej wysłano trzy zastępy straży pożarnej, które pomyślnie zażegnały zagrożenie przy ul. Grobla.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wyniki badań toksykologicznych ujawniają powód śmierci sokoła Czarta (kurierlubelski.pl)

Nie będzie terminala zbożowego w Polsce, ale będzie w Niemczech. Eksperci i PiS nie szczędzą słów krytyki (dziennikbaltycki.pl)