w

PiS rozpoczęło kampanię wyborczą na Pomorzu: Tomasz Rakowski, Dariusz Drelich i Szymon Gajda przedstawili swoje plany (dziennikbaltycki.pl)

Politycy z Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli kampanię wyborczą, w której udział biorą wojewoda pomorski, Dariusz Drelich, a także Tomasz Rakowski i Szymon Gajda. Ich głównym celem w nowej kadencji jest kontynuacja podnoszenia standardu życia Polaków.

Tomasz Rakowski ogłosił swoją kandydaturę do Sejmu RP w okręgu Gdańsk-Sopot, przywołując swoje zaangażowanie w politykę od 2010 roku. Jako pełnomocnik PiS w Gdańsku i Sopocie podkreślił znaczenie swojej historii politycznej i jej wpływ na jego życie.

Dariusz Drelich, wojewoda pomorski, wyraził przekonanie, że kluczowym celem rządów Prawa i Sprawiedliwości jest wyrównanie poziomu życia w Polsce do standardów zachodnich krajów UE, takich jak Niemcy czy Francja. To stanowi fundament strategii rządowej i programów mających przyspieszyć ten cel.

Szymon Gajda, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, omawiał konieczność działań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego i ekologicznego w Polsce. Wspomniał, że planowana budowa elektrowni jądrowej na Wybrzeżu oraz kwestie potrzebnych retencji są kluczowymi elementami strategii zapewnienia bezpieczeństwa kraju.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

5 komentarzy

Mieszkańcy Katowic sprzeciwiają się spotkaniu Konfederacji w Spodku. Zebrali już prawie 1000 podpisów pod petycją (www.tokfm.pl)

Niecodzienna reklama na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku: Bus promujący usługi firmy kamieniarskiej (wiadomosci.wp.pl)