w

Pijany 19-latek zniszczył witraż kościelny i baner wyborczy w Gostyniu. Tłumaczył się, że niewiele pamięta (gloswielkopolski.pl)

W niedzielny poranek policja w Gostyniu otrzymała zgłoszenie o dewastacji, do której doszło w lokalnym kościele. Nieznany sprawca uszkodził dwa witraże. Analiza nagrań z kamer monitoringu szybko ujawniła tożsamość wandala.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Na opublikowanym nagraniu można zauważyć młodego mężczyznę, który rzuca kamieniem w witraż.

Sprawcę zidentyfikowano jako 19-letniego mieszkańca Gostynia, który kilka godzin po incydencie został zatrzymany przez policję. Okazało się, że tego samego wieczoru zerwał również baner wyborczy, łamiąc ciszę wyborczą.

19-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia z podłożem chuligańskim i przyznał się do swoich czynów. Tłumaczył swoje działania upojeniem alkoholowym i twierdził, że niewiele z tego pamięta.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Motocyklista zderzył się z tirem na A4 w pobliżu Wrocławia. Powstał korek o długości 15 km (gazetawroclawska.pl)

Prokuratura postawiła zarzuty rektorowi Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie (gs24.pl)