w

Pechowa sytuacja na ul. Chmielnej w Gdańsku. Mężczyzna wpadł do rzeki Motława (dziennikbaltycki.pl)

We wtorek do niebezpiecznej sytuacji doszło na rzece Motława w Gdańsku. W godzinach popołudniowych do wody wpadł mężczyzna, którego uratowały osoby korzystające w tym czasie z rowerków wodnych. Na miejsce wypadku przybyły policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Poszkodowany został przekazany pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło dnia 18 lipca około godziny 16:30 na ulicy Chmielnej w Gdańsku. W pewnym momencie do rzeki Motława, która płynie tuż obok, wpadł mężczyzna. Według relacji naocznych świadków poszkodowany został wyciągnięty z wody przez osoby pływające na rowerkach wodnych.

Jak poinformował dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej – na miejsce niefortunnego wypadku wezwano funkcjonariuszy policji, zespół ratownictwa medycznego i trzy zastępy straży pożarnej. Lekarze błyskawicznie zaopiekowali się pacjentem, zapewniając mu odpowiednią pomoc.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Niespodziewany remont balkonów na Szafirowej. Mieszkańcy oburzeni brakiem powiadomienia o pracach (kurierlubelski.pl)

Gdynia inwestuje w rozwój miejskiej infrastruktury. Planowane zmiany na ul. Admirała Józefa Unruga (dziennikbaltycki.pl)