w

Park Ruchomych Dinozaurów Zatorland – doskonała atrakcja dla miłośników prehistorii (zakopane.naszemiasto.pl)

Zaledwie dwie godziny podróży od Krakowa i Katowic można odkryć niesamowity świat dinozaurów w Parku Ruchomych Dinozaurów Zatorland. Te ruchome skamieliny, od małych do olbrzymich, przybliżają prehistoryczne czasy, wciągając odwiedzających w świat legendarnych gadów.

Personel obiektu serdecznie zaprasza do zapoznania się z fascynującą ofertą Parku Ruchomych Dinozaurów w Zatorlandzie. Majestatyczne dinozaury można tutaj znajdować na każdym kroku. Zamieszkują tereny porośnięte drzewami i krzewami oraz zdradliwe „mokradła”, przez które prowadzą wygodne kładki, nadające otoczeniu bardziej naturalnego wyglądu. Warto zaznaczyć, że niektóre z dinozaurów potrafią wykonywać realistyczne ruchy; na przykład obserwować odwiedzających, wydając przy tym przerażające dźwięki.

Oprócz Parku Ruchomych Dinozaurów Zatorland oferuje również trzy inne sektory. Należą do nich Park Mitologii, Park Owadów oraz Lunapark. W Parku Ruchomych Dinozaurów znajduje się także największa w Polsce kolekcja ruchomych figur dinozaurów w skali 1:1. Jest tutaj niemal wszystko – od imponującego T-rexa nawet po 35-metrowego Argentynozaura, którego głowa wznosi się na wysokość najwyższych drzew w parku.

Zwiedzanie Zatorlandu to co najmniej jeden pełny dzień atrakcji. Odpoczynek gwarantują licznie rozmieszczone ławki oraz wygodne fotele. Są tutaj nawet hamaki i leżaki, które mogą stanowić znakomity wybór na ucięcie sobie krótkiej drzemki. Głód również nie będzie problemem, ponieważ na terenie parku można znaleźć wiele lokali, które oferują smaczną kuchnię w przystępnych cenach.

Zatorland w sierpniu działa od godziny 10:00. W dni powszednie zamykany jest o 19:00, a w weekendy i święta o 20:00.

We wrześniu park jest zamknięty w poniedziałki i wtorki. Od środy do piątku otwarty jest do godziny 17:00, a w weekendy do godziny 19:00. Koszt biletu ulgowego to wydatek rzędu 79,90 zł, a biletu normalnego o 10 zł więcej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Marynarka Wojenna RP: Do przetargu na nowe okręty podwodne zgłosiło się 11 podmiotów (dziennikbaltycki.pl)

Dwie pielgrzymki ze Śląska dotarły na Jasną Górę. Uczestników wędrówki powitali bracia paulini (dziennikzachodni.pl)