w

Owczarek niemiecki zaatakował kobietę z mniejszym psem, a jego właściciel tylko biernie się przyglądał (www.eska.pl)

Na osiedlu Jerzmanowo we Wrocławiu pojawił się problem z owczarkiem niemieckim, który zaatakował panią Martynę i jej psa podczas spaceru. Mieszkańcy są oburzeni i nie szczędzą krytyki z powodu reakcji właściciela psa.

Pani Martyna opowiedziała o ataku, jakiego ona i jej pupil doświadczyli w okolicy ulicy Chodkiewicza we Wrocławiu. W trakcie spaceru kobieta napotkała dużego psa, który agresywnie zaatakował ją i jej czworonoga. W rezultacie pies pani Martyny został ranny, w związku z czym wymagał szycia nogi.

Jak podaje pani Martyna, zaatakował ich owczarek niemiecki, a jego właściciel tylko się przyglądał, trzymając w rękach smycz i kaganiec. Ponadto, miał również trudności z przywołaniem owczarka. A po incydencie zabrał swojego psa i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Pani Martyna oświadczyła, że poszkodowanych osób jest więcej i dodała, że od tej pory będzie wychodzić na spacery, mając przy sobie gaz pieprzowy.

W sprawie wypowiedzieli się również internauci, którzy są oburzeni całą sytuacją. Niektórzy zaznaczają, że wkrótce trzeba będzie uzbroić się w paralizator, żeby wyjść z domu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

13 komentarzy

Skandaliczna wypowiedź Różala: Zgadzam się z Putinem w wielu kwestiach (www.meczyki.pl)

77-latka potrąciła kobietę z dzieckiem na przejściu dla pieszych w Obornikach (www.rmf24.pl)