w

ŹleŹle

Okrutny samosąd na kobiecie (dziennikbaltycki.pl)

Całe zdarzenie miało miejsce w powiecie sławeńskim. Kobieta zobaczyła uchylone drzwi w jednym z domków i siatki z zakupami. Zaczęła je wynosić w celu kradzieży. Nagle pojawił się właściciel zakupów i pchnięty sadystycznymi pomysłami, postanowił ukarać kobietę za ten czyn. To jednak co jej zgotował, było dalece idącym brakiem sprawiedliwości. 

W całym procederze brało udział dwóch mężczyzn. Uwięzili kobietę w domku i wymierzali jej sprawiedliwość w swój chory sposób. Kobieta była bita pasami, kablami, obcięto jej włosy nożyczkami, polano głowę atramentem i kazano pić wodę z toalety. Wszystkim czynnościom towarzyszyło straszenie, że wywiezie się kobietę do lasu i zakopie żywcem. Wszystko to było nagrywane i później udostępniane innym.

Na szczęście nagranie trafiło do policji, która zajęła się sprawą. Kobieta została wypuszczona nieco wcześniej, jednak sama nie zgłosiła się na policję. Funkcjonariusze szybko ustalili jej tożsamość i tożsamość sprawców. Ofiara wciąż była jeszcze w szoku i nie wiedziała, ile była przetrzymywana. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do czynu, twierdząc, że w ten sposób wymierzyli sprawiedliwość.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

13 komentarzy

  1. Ludzie to sa jednak debile. Abstrachując od czynu ktorego dokonali i poniosa odpowiedzialnośc karną. Debilizm wielu polega na filmowaniu złego czynu i wrzucaniu tego do sieci.Ilu idiotow powpadało w ten sposób i zostało ukaranych.Naprawde trzeba wszystko filmować i wrzucać do neta? Bez filmowania sie nie da?

Zjazd luksusowych jachtów w Gdyni (dziennikbaltycki.pl)

Dolina Jaworzynki znów otwarta dla turystów (zakopane.naszemiasto.pl)