w

Obcokrajowcy uszkodzili oponę w jej aucie. Kiedy się zatrzymała, wybili szybę i ukradli torebkę (www.lublin112.pl)

Na drodze ekspresowej S17 doszło do niebezpiecznego incydentu, podczas którego sprawcy wybili szybę w samochodzie kobiety, a następnie ukradli jej torebkę. Policjanci, którzy badają tę sprawę, zalecają ostrożność, ponieważ może dojść do kolejnych ataków.

We wtorek wieczorem na S17 Lublin – Warszawa kobieta, która podróżowała mercedesem, zatrzymała się na MOP Markuszów. Po jakimś czasie, gdy ponownie ruszyła w drogę, zauważyła problem z jedną z opon. W rezultacie zatrzymała się na pasie awaryjnym, żeby sprawdzić sytuację.

Kiedy się zatrzymała, podbiegł do niej mężczyzna, zbiegając z pobliskiej skarpy, a następnie wybił szybę i ukradł jej torebkę, która leżała na siedzeniu. O zajściu poinformowano funkcjonariuszy policji.

Badania wykazały, że opona została celowo uszkodzona podczas postoju na Miejscu Obsługi Podróżnych. Podejrzewa się, że sprawcami byli obcokrajowcy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jest wyrok dla byłych policjantów z Lubska za agresję i przekroczenie uprawnień (gazetalubuska.pl)

10-letnia dziewczynka chciała opuścić mieszkanie przez okno. Spadła z drugiego piętra (www.rmf24.pl)