w

Nowoczesny apartamentowiec w Krakowie – jeszcze w budowie, a wszystkie mieszkania już sprzedane (gazetakrakowska.pl)

Nowy apartamentowiec przy ul. Wita Stwosza w Krakowie prezentuje się bardzo imponująco. Budynek nie jest już otoczony rusztowaniem i siatką ochronną. Jednakże należy przyznać, że gabaryty tego obiektu zasłoniły częściowo widok na miasto z Dworca Głównego, co nie podoba się niektórym mieszkańcom.

Mieszkania na najwyższych piętrach tego apartamentowca mają białe tarasy, a biała elewacja wznosi się na wysokość około 43 m.

NOVUM to trzeci etap kultowego osiedla mieszkaniowego w Centrum Krakowa, które hipnotyzuje swoją kaskadową architekturą. Projekt zapewnia znakomite widoki na panoramę miasta, a sama inwestycja jest nowoczesna i wysokogatunkowa – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców.

Mieszkania w NOVUM cieszą się dużym zainteresowaniem – pomimo że budowa wciąż trwa, wszystkie lokale zostały już sprzedane. Budynek zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie, z racji czego każde piętro oferuje mieszkanie z dużym tarasem.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Od kwietnia wyższe opłaty za przejazd autostradą A4 Katowice – Kraków (dziennikzachodni.pl)

Ukraińskie hutnictwo chce być zwolnione z podatku węglowego. Polscy hutnicy nie zgadzają się na te ulgi (www.bankier.pl)