w

Nowe przepisy na ul. 1 Maja w Lublinie. Niewłaściwie zaparkowane pojazdy zostaną odholowane (kurierlubelski.pl)

Na ulicy 1 Maja wprowadzono zmiany dotyczące parkowania, w ramach których nieprzepisowo zaparkowane samochody są teraz odholowywane. Nowe przepisy obejmują rejony dworca kolejowego i dworca autobusowego.

Lidia Kasprzak-Chachaj, przewodnicząca zarządu dzielnicy Za Cukrownią, zaznaczyła, że odblokowanie jezdni przywróciło płynność ruchu na wspomnianym obszarze. Ponadto, w pobliżu dworców pojawiły się dodatkowe znaki zakazu postoju.

Straż Miejska informowała kierowców o nowych przepisach już od 6 maja, a od niedawna zaczęła odholowywać źle zaparkowane pojazdy. W ciągu trzech dni usunięto osiem samochodów. W czterech z tych przypadków kierowcy zdążyli dotrzeć do auta, zanim zostało odholowane.

Za odholowanie na ul. 1 Maja należy zapłacić 431 zł dla samochodów osobowych i 185 zł dla motocykli, a także dodatkowe opłaty za przechowanie na parkingu. Co więcej, na kierowców czeka też mandat i jeden punkt karny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Zbliżają się Bachanalia w Zielonej Górze: Występy na żywo, bitwy DJ-ów, noc filmowa, pokazy sportowe… (gazetalubuska.pl)

15-latek wynajął samochód na minuty na cudze dane. Uciekając przed policją, uderzył w radiowóz (www.rmf24.pl)