w

Zbliżają się Bachanalia w Zielonej Górze: Występy na żywo, bitwy DJ-ów, noc filmowa, pokazy sportowe… (gazetalubuska.pl)

Za niecały miesiąc ruszają Bachanalia w Zielonej Górze. Pomimo że prawie cały line-up został już ujawniony, organizatorzy nadal zaskakują informacjami o kolejnych atrakcjach. Patronat medialny nad tegoroczną edycją objęła Gazeta Lubuska.

Zielonogórskie Bachanalia to kluczowe wydarzenie w kalendarzu studenckim, które łączy ze sobą rozrywkę i kulturę. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 3-8 czerwca, oferując wiele różnorodnych atrakcji.

Dni Kultury Studenckiej rozpocznie Wielkie Grillowanie na Campusie B. W programie przewidziano również gry i zabawy, bitwę DJ-ów, pokazy sportowe oraz stoiska organizacji studenckich.

W dniach 7 i 8 czerwca główną atrakcją będą koncerty lokalnych artystów, w tym także Pawła Sznajdera, uczestnika The Voice of Poland. Na scenie pojawią się również raperzy HMS i ADSK, znani ze wspólnego projektu „Survival”.

Bachanalia obejmą także trzecią edycję Festiwalu Foodtrucków oraz noc filmową pod gołym niebem.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Rozbito grupy przestępcze od wysadzania bankomatów. Łącznie skradziono ponad 5 mln zł (gs24.pl)

Nowe przepisy na ul. 1 Maja w Lublinie. Niewłaściwie zaparkowane pojazdy zostaną odholowane (kurierlubelski.pl)