w

Nowa Dacia Duster zadebiutuje w Polsce na targach Poznań Motor Show 2024 (francuskie.pl)

Nowa Dacia Duster została oficjalnie dołączona do oferty marki, dzięki czemu zadebiutuje w Polsce podczas targów Poznań Motor Show 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-7 kwietnia. Nową Dacię będzie można znaleźć w Pawilonie nr 5.

Po prezentacji na targach motoryzacyjnych w Genewie nowa Dacia Duster szykuje się do debiutu na polskim rynku. Cena tego pojazdu w wersji podstawowej wynosi 79 900 zł. Nowy Duster ma trafić do salonów marki w czerwcu tego roku.

Zdaniem producenta nowa Dacia Duster, będąca kontynuacją sukcesu poprzednich generacji, ma być solidnym i ekologicznym SUV-em. Jednym z jej atutów jest dwupaliwowy silnik ECO-G, który jest dostępny we wszystkich modelach tej marki.

Podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show, oprócz Dacii Duster III generacji, będzie można zobaczyć też inne modele tej marki, takie jak Sandero, Sandero Stepway oraz Jogger.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Pijany Ukrainiec zaatakował dwóch mężczyzn w Wołowie. Jednego z nich kopał po głowie (gazetawroclawska.pl)

Skanowanie kodu QR – nowa metoda płatności na parkingach w Szczecinie (www.rmf24.pl)