w

Nietrzeźwy mężczyzna wpadł pod tramwaj przy Galerii Katowickiej (katowice.naszemiasto.pl)

Wczoraj niedaleko Galerii Katowickiej doszło do dramatycznego incydentu, w wyniku którego pieszy został potrącony przez tramwaj. W związku z sytuacją wystąpiły trudności w ruchu tramwajowym, a na miejscu zdarzenia działania prowadziły służby ratunkowe. Z powodu odniesionych obrażeń poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Podróżujący tramwajami w Katowicach musieli liczyć się z opóźnieniami, które spowodował groźny wypadek. Zdarzenie miało miejsce w środę, 21 lutego, na ulicy 3-go Maja przy Galerii Katowickiej.

Jak relacjonuje kom. Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, wypadek był nie tylko bardzo groźny, ale także dość nietypowy. Mężczyzna opierał się o bok tramwaju, który w pewnym momencie ruszył z miejsca. Ruch maszyny spowodował, że mężczyzna został wciągnięty pod wagon.

Jak się okazało, poszkodowany był pod wpływem alkoholu. Co prawda, mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń, ale na wszelki wypadek został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania. Skarżył się głównie na ból nogi i pośladka. Ponadto, żeby go uwolnić spod tramwaju, konieczne było podniesienie wagonu.

Jak dodaje rzecznik katowickiej policji, ocena stanu mężczyzny przez lekarzy będzie kluczowa dla klasyfikacji tego zdarzenia jako wypadku. Z powodu zdarzenia wystąpiły też utrudnienia w ruchu drogowym, a także opóźnienia na niektórych trasach komunikacji miejskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wiosenna pogoda zamyka coraz więcej stacji narciarskich w Małopolsce (zakopane.naszemiasto.pl)

Kraków płaci 100 tys. zł firmie inPress za stworzenie pięciu kilkuminutowych filmików (wydarzenia.interia.pl)