w

Niels Frederiksen będzie nowym trenerem Lecha Poznań (wielkopolskamagazyn.pl)

Niels Frederiksen będzie nowym trenerem Lecha Poznań. Jego dwuletni kontrakt obowiązuje do czerwca 2026 roku. 53-letni Duńczyk przybył do Poznania we wtorek.

Wcześniej Frederiksen pojawił się na Enea Stadionie podczas marcowych derbów Poznania. A teraz ponownie przybył z Kopenhagi, aby dopełnić formalności, dzięki czemu w czerwcu oficjalnie przejmie pieczę nad zespołem Lecha.

Proces rekrutacji prowadzono z udziałem firmy międzynarodowej, początkowo rozważając na to stanowisko ponad 20 kandydatów. Dyrektor sportowy Tomasz Rząsa zaznaczył, że Frederiksen ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Frederiksen może pochwalić się stabilną pracą z drużynami młodzieżowymi i reprezentacją Danii do lat 21. W 2019 roku został trenerem Brøndby IF, zdobywając z drużyną mistrzostwo kraju w sezonie 2020/2021.

Nowy trener Lecha stawia sobie za cel zdobywanie trofeów i udział w rozgrywkach europejskich. Ponadto, zamierza rozwijać klub, drużynę i piłkarzy, wprowadzając młodych zawodników do pierwszego zespołu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Ryanair szykuje drugi hangar Aircraft Maintenance Service we Wrocławiu. Będzie 300 nowych miejsc pracy! (investmap.pl)

Rozbito grupy przestępcze od wysadzania bankomatów. Łącznie skradziono ponad 5 mln zł (gs24.pl)