w

Nie żyje trzyletni chłopczyk, który wpadł do zbiornika wodnego pod Koninem (gloswielkopolski.pl)

Do tragicznej sytuacji doszło w sobotę w Ludwikowie pod Koninem, gdzie 3-letni chłopiec stracił życie w wyniku okropnego wypadku. Malec tylko na chwilę zniknął z oczu dziadka, po czym utonął w zbiorniku wodnym. Informację o śmierci dziecka potwierdziła mł. asp. Sylwia Król, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Śmiertelny wypadek miał miejsce 24 lutego w miejscowości Ludwików (bm. Kazimierz Wielki, pow. koniński), gdzie dziadek opiekował się swoim trzyletnim wnuczkiem. W pewnej chwili – przez moment nieuwagi – trzylatek zniknął z oczu dziadka i wpadł do zbiornika wodnego w Ludwikowie.

Po wyciągnięciu chłopca ze zbiornika przetransportowano go śmigłowcem do szpitala w Koninie. Następnie został przewieziony do placówki w Poznaniu, w stanie głębokiej hipotermii.

Niestety, pomimo wysiłków lekarzy trzyletni chłopiec zmarł w szpitalu. Informację o jego śmierci przekazała mł. asp. Sylwia Król, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wykolejona cysterna z paliwem lotniczym pod Oleśnicą (gazetawroclawska.pl)

Rolnicy zablokowali dostęp do Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie (gs24.pl)