w

Nie żyje dwóch policjantów, którzy zostali postrzeleni przez Maksymiliana F. we Wrocławiu (wiadomosci.wp.pl)

W wyniku strzelaniny, do której doszło pomiędzy policjantami a Maksymilianem F., zginęło dwóch funkcjonariuszy. Pierwszą ofiarą sprawcy był Daniel Łuczyński, a kilka godzin później zmarł Ireneusz Michalak.

Komunikat policji, który pojawił się na portalu X, z żalem potwierdził śmierć dwóch policjantów, Daniela i Ireneusza, którzy padli ofiarami strzelaniny we Wrocławiu. Komendant Główny Policji przekazał najszczersze kondolencje rodzinom zmarłych funkcjonariuszy.

Maksymilian F. był poszukiwany listem gończym za oszustwo, za które miał spędzić sześć miesięcy w zakładzie karnym. W sobotę policja spostrzegła podejrzanego przy ul. Kanałowej. W rezultacie mężczyzna został zatrzymany, a chwilę później był już w drodze na komendę. Jednak w trakcie przewozu Maksymilian F. strzelił do policjantów, raniąc ich w głowę. Strzelanina spowodowała ciężkie obrażenia u obu funkcjonariuszy.

Śmierć policjantów zmienia charakter czynu. W związku z tym Maksymilian F. będzie teraz odpowiadać za podwójne zabójstwo, a nie za usiłowanie zabójstwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

45 komentarzy

  1. Tomasz Michal DT super, że dodajesz zdjęcia. Nie rozumiem dlaczego takim ludziom cenzurują twarze. Jeszcze rozumiem, że za jakieś przestępstwa finansowe czy kradzieże mogą cenzurować, bo dobra, może się nauczy na własnych błędach, ale człowieka, który zabił dwójkę ludzi na służbie?! Chore!!

  2. Sol Cho wg przepisów prawa w państwach cywilizowanych jest tak, że dopóki za cokolwiek nie zostanie sie prawomocnie skazanym wyrokiem sądu, to choćby świadków, że coś zrobiłaś, było 5000, i choćby nagrało to 10000 kamer, to będą cenzurować Twoją twarz. W cywilizowanych bowiem krajach to sądy orzekają o winie bądź jej braku w oparciu o zgromadzone dowody, zgodnie z obowiązującym prawem i wedle pewnego wyznaczonego prawem schematu samego procesu karnego. Sądzę, że w Somalii mogą tych twarzy nie zasłaniać. Ja jednak wolę państwo prawa. Chciałabyś, żeby państwo wykorzystywało mechanizm nie zasłaniania twarzy i personaliów i np. Twojego ojca tak pokazało, dało podpis, że jest podejrzany o morderstwo, a to byłby fejk spowodowany np. faktem, że wystartował na wybory burmistrza, a byłby z partii opozycyjnej wobec rządzącej. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Ukraina rozpoczęła odprawę pustych ciężarówek wjeżdżających do Polski (www.rmf24.pl)

Mieszkaniec Szczecina stworzył śniegowe postaci – jedne z najpiękniejszych atrakcji zimowych w mieście (szczecin.se.pl)