w

Mysza – słynna kotka z ul. Mariackiej znalazła nowy dom (zwierzaki.trojmiasto.pl)

Kotka Mysza z Mariackiej, dobrze znana lokalnym mieszkańcom, właścicielom sklepików oraz turystom, przez 13 lat włóczyła się po ulicach. Jednak w ostatnim czasie zniknęła z ulicy Mariackiej. Powodem jest fakt, że po długich latach w końcu doczekała się nowego domu.

Mysza przetrwała, ukrywając się w dziurach pod schodami. Codziennie przemykała wąskimi uliczkami, starając się unikać ludzi i samochodów. Czasami pozwalała się pogłaskać i z chęcią pozwalała się dokarmiać. Jednakże teraz Mysza rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu.

Jak podaje wolontariuszka „Trzymaj Się, Kocie”, Mysza zaliczyła już wizytę u weterynarza, w związku z czym teraz rozpoczyna zupełnie nowe życie. Na razie jest trochę nieśmiała i zaniepokojona, ale to zrozumiałe.

Mysza ma połamane zęby, dlatego wymaga też pilnej wizyty u dentysty dla zwierząt. Ponadto, jej lewe oko potrzebuje korekty powieki, ponieważ nieleczone entropium powoduje dyskomfort i stany zapalne, tworząc wrzód na oku. Pomimo że Mysza jest pod troskliwą opieką, nadal czekają na nią różne formy leczenia i zabiegi.

Zniknięcie Myszy z krajobrazu Gdańska wywołało zamieszanie i niepokój, a nawet spekulacje o tym, że stała jej się krzywda.

Jakby nie było, Mysza jest bezpieczna, a po kwarantannie i leczeniu zostanie wypuszczona do swojego domu, gdzie zacznie nowy rozdział swojego kociego życia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

19-letni Klaudiusz B. oskarżony o kradzież 44 tys. zł. Aktywistę Suwerennej Polski wydalono też ze szkoły (www.dziennikwschodni.pl)

Gdynia South Molo Festival powraca po pięciu latach przerwy. Delfinalia otworzy znany polski raper (dziennikbaltycki.pl)