w

Myśliwy został postrzelony w głowę podczas polowania w dolnośląskich lasach (gazetawroclawska.pl)

W minioną niedzielę grupa myśliwych wybrała się na wspólne polowanie, podczas którego doświadczyła bardzo groźnej sytuacji. W trakcie polowania w kompleksie leśnym na Dolnym Śląsku jeden z myśliwych został postrzelony w głowę. Na miejsce przybyli medycy pogotowia ratunkowego, którzy poddali mężczyznę hospitalizacji.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 29 października w lesie pod Janicami (pow. lwówecki) na Dolnym Śląsku. Według relacji sierż. Olgi Łukaszewicz, rzecznik prasowej z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, dyżurny przyjął zgłoszenie o postrzelonym myśliwym w lesie w okolicach Janic.

Jak dodaje rzecznik, podczas legalnego polowania, w którym brało udział 33 myśliwych, jeden z nich został postrzelony w głowę pociskiem rykoszetującym. Na szczęście skończyło się tylko na draśnięciu, a myśliwemu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Jeżeli pocisk trafiłby niecały centymetr dalej, mężczyzna prawdopodobnie nie przeżyłby tego wypadku.

Aktualnie prowadzone są czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia, którymi zajmują się funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Radosław Fogiel: Liderzy opozycji są tak skłóceni, że w końcu pobiją się na konferencji (i.pl)

Ogromny tłok w pociągu „Ujście Warty” do Poznania powodem mdlejących pasażerów (gloswielkopolski.pl)