w

Monitoring na Starym Mieście = kilkaset mandatów w ciągu dwóch miesięcy (kurierlubelski.pl)

Na Starym Mieście w Lublinie od 1 marca funkcjonuje już usprawniony monitoring. To za jego sprawa posypało się prawie 700 mandatów w ciągu dwóch miesięcy. Okazuje się, że ilość nielegalnie parkujących lub wjeżdżających wozów nieuprawnionych, jest zatrważająca. Mandaty łącznie zasilą budżet miasta o ponad sto tysięcy złotych. 

Monitoring znajdujący się w różnych zakamarkach Starego Miasta, wciąż namierza osoby łamiące prawo drogowe. Nie oznacza to jednak, że monitoring zastąpił oddziały straży miejskiej. Wprost przeciwnie. Jak się bowiem okazuje, to właśnie dzięki monitoringowi funkcjonariusze straży pożarnej są w stanie reagować szybko i zdecydowanie na wykroczenia. Dzięki temu czasem udaje się zakończyć akcję tylko na pouczeniu. Całe to przedsięwzięcie miało na celu wyregulować panujący chaos drogowy oraz zapewnić mieszkańcom i turystom bezpieczeństwo.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Motocyklista uderzył w samochód – wypadek w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

Trzech nastolatków z Trójmiasta zgłosiło fałszywy alarm o awaryjnym lądowaniu (dziennikbaltycki.pl)