w

Minister Sellin opublikował zdjęcia Agnieszki Pomaski (PO) stojącej przy aucie z napisem „Głosowałeś na PiS, to wyp…!” (dziennikbaltycki.pl)

Minister Sellin opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia Agnieszki Pomaski z Platformy Obywatelskiej. Pomaska stała przy samochodzie, na którym widniało bardzo obelżywe hasło skierowane przeciwko wyborcom partii rządzącej.

Incydent został skomentowany przez Jarosława Sellina, wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego. W swoim poście na Twitterze wyraził on dezaprobatę wobec Agnieszki Pomaski i jej zwolenników, twierdząc, że tacy ludzie nie powinni rządzić krajem.

Tomasz Rakowski, pełnomocnik PiS Gdańsk – Sopot, zaznaczył, że są to typowe działania polityków Platformy Obywatelskiej, którzy regularnie używają agresywnego języka wobec swoich przeciwników. Natomiast Agnieszka Pomaska toleruje takie zachowania.

W odpowiedzi na krytykę Pomaska podkreśliła, że to nie ona jest właścicielką samochodu i nie może kontrolować, jakie hasła są na nim umieszczane. Aczkolwiek dodała też, że jest przeciwna finansowaniu mediów publicznych, które według niej szerzą nienawiść i propagandę.

Autor zdjęcia twierdzi, że Pomaska dobrze wiedziała, do jakiego samochodu podchodzi, ponieważ miała okazję wyraźnie dostrzec to obelżywe hasło.

Według Michała Urbaniaka z Konfederacji, nie wszyscy potrafią wyrażać swoje polityczne przekonania w sposób cywilizowany i bez agresji. Z tego względu działacze opozycji często używają wulgarnego języka w debacie publicznej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Andrzej Jaworski wyraża stanowczy sprzeciw w przyjmowaniu uchodźców na Pomorzu (dziennikbaltycki.pl)

Kończą się prace remontowe willi Palace w Zakopanem. Była siedziba Gestapo zamieni się w muzeum (zakopane.naszemiasto.pl)