w

Migrant z Rwandy dewastował auta w Warszawie. Liczni internauci krytykują unijny pakt migracyjny (www.wprost.pl)

Policja skomentowała nagranie, na którym migrant niszczył samochody w Warszawie. Obywatel Rwandy skakał po pojazdach. W internecie zawrzało na temat unijnego paktu migracyjnego.

Filmik z udziałem migranta, który dewastował zaparkowane pojazdy na warszawskim Gocławiu, szybko stał się sensacją w sieci. Nagranie wywołało lawinę krytycznych komentarzy ze strony internautów, którzy sprzeciwiają się unijnemu paktowi migracyjnemu.

Stołeczna policja potwierdziła autentyczność wydarzenia, informując, że sprawca został zatrzymany zaledwie kilkanaście minut po zgłoszeniu. Okazał się nim 26-letni obywatel Rwandy. Zgłoszenia dokonał świadek incydentu.

Sprawcy postawiono zarzut uszkodzenia mienia, ale na tę chwilę potwierdzono jedynie uszkodzenie jednego samochodu. Po przedstawieniu zarzutów mężczyzna zostanie zwolniony.

Nie ustalono jeszcze, czy znajdował się pod wpływem substancji chemicznych lub alkoholu. Jeśli przebywa w kraju nielegalnie, mogą też zostać podjęte działania dotyczące ewentualnej deportacji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jacek Kurski nie zdobył mandatu do Parlamentu Europejskiego (www.polsatnews.pl)

Motocyklista zderzył się z tirem na A4 w pobliżu Wrocławia. Powstał korek o długości 15 km (gazetawroclawska.pl)