w

Mieszkaniec Poznania uratował bezdomnego mężczyznę na koczowisku (gloswielkopolski.pl)

Jeden z mieszkańców os. Chartowo w Poznaniu uratował bezdomnego mężczyznę, który był w złym stanie fizycznym. W pewnym momencie usłyszał, jak bezdomny woła o pomoc, w związku z czym zawiadomił straż miejską i poczekał na jej przyjazd. Poszkodowany przebywał w pobliżu koczowiska, wymagając niezbędnej pomocy medycznej.

Mieszkaniec Chartowa usłyszał wołanie o pomoc, gdy przechodził obok koczowiska. Okazało się, że w pobliżu przebywa bezdomny, który wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Widząc, że poszkodowany jest w kiepskim stanie, mieszkaniec Chartowa zawiadomił strażników miejskich.

Na miejsce oddelegowano funkcjonariuszy straży miejskiej, a także zespół ratownictwa medycznego. Po przyjeździe strażników poznaniak wskazał im miejsce, gdzie przebywał bezdomny. Okazało się, że mężczyzna spędził na koczowisku kilka dni, z racji czego był osłabiony, głodny i wyziębiony.

Pacjentem zajęli się medycy pogotowia ratunkowego, którzy stwierdzili, że jego stan jest poważny, a temperatura ciała spadła do 34°C. Kondycja mężczyzny wymagała natychmiastowej interwencji i hospitalizacji. Na szczęście, pacjent w porę uzyskał należytą pomoc, która była możliwa dzięki wzorowej postawie mieszkańca Poznania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Nowe ograniczenie prędkości na al. Jana III Sobieskiego. Nawet policja nie wiedziała o zmianie przepisu (wro.city)

Niemiecka rafineria w Schwedt chce podwoić emisję dwutlenku siarki. Ministerstwo klimatu bada sprawę (gs24.pl)