w

Mieszkaniec Katowic znalazł w krzakach ludzkie zwłoki w stanie rozkładu (katowice.naszemiasto.pl)

Wstrząsającego odkrycia dokonano na terenie Katowic, gdzie mężczyzna postanowił skorzystać z „naturalnej toalety”, udając się w pobliskie krzaki. Na miejscu natrafił na ludzkie ciało, które leżało na ziemi. Zwłoki prawdopodobnie znajdowały się tam już od jakiegoś czasu, ponieważ były w stanie rozkładu.

Do szokującego odkrycia doszło 29 października po godzinie 15.00 w Katowicach. Mężczyzna, który musiał pójść „za potrzebą”, przypadkowo znalazł w krzakach ludzkie zwłoki w stanie rozkładu. Odkrycia dokonano w pobliżu zbiegu ulic 1 Maja i Obrońców Westerplatte na granicy Szopienic i Zawodzia.

Jak informuje podkom. Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, mężczyzna natknął się na znalezisko, gdy wracał z uroczystości rodzinnej. W pewnym momencie wszedł w krzaki, gdzie leżały męskie zwłoki w stanie rozkładu. Jak na tę chwilę nie zidentyfikowano jeszcze tożsamości ofiary.

Po zabezpieczeniu ciała do badań zarządzono sekcję zwłok, która pozwoli ustalić przyczynę śmierci. Całkiem możliwe, że cała procedura może też ujawnić tożsamość martwego mężczyzny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

W Tatrach wieje halny z prędkością 130 km/h. Interwencje strażaków i powalone drzewa w Zakopanem (zakopane.naszemiasto.pl)

Seniorka potrąciła matkę z dwuletnim dzieckiem na przejściu dla pieszych w Wieliczce (gazetakrakowska.pl)