w

Mężczyzna w Kościerzynie w okrutny sposób zabił dwa małe koty. Zwierzęta zostały zadeptane (dziennikbaltycki.pl)

Dnia 2 sierpnia w miejscowości Kościerzyna (woj. pomorskie) policjanci zatrzymali mężczyznę, który w brutalny i bezwzględny sposób zabił dwa koty. Według funkcjonariuszy podejrzany zadeptał zwierzęta na śmierć. Za swoje czyny może teraz posiedzieć za kratkami nawet 5 lat.

Jak poinformował asp.szt. Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, do okrutnego zdarzenia doszło w środę około godziny 19:30 na terenie Kościerzyny. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji jej właściciel w bestialski sposób zabił dwa małe koty. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, którzy po dotarciu zastali tam zgłaszającą kobietę i pracownika fundacji “Animals”.

Podejrzanemu może grozić nawet 5 lat więzienia

Po bliższych oględzinach mundurowi stwierdzili, że zwierzęta zostały zadeptane. Policja zabezpieczyła truchła kotów do dalszych badań, a następnie przesłuchała świadków. Podejrzanym o zabicie kotów jest 46-letni mężczyzna – mieszkaniec powiatu kościerskiego.

Podejrzany najprawdopodobniej usłyszy zarzuty związane z okrutnym zabiciem zwierząt. Jeżeli sędzia zdecyduje się na wymierzenie pełnej kary, sprawca może czekać nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Kierowcy ciężarówek nie przejmują się łamaniem przepisów na gdańskich drogach. Policjanci mają pełne ręce roboty (dziennikbaltycki.pl)

Zakopane przystępuje do budowy podwójnego ronda. Prace powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku (zakopane.naszemiasto.pl)