w

Majówka na Gubałówce. Paragon grozy za malutką porcję frytek i kufel piwa (podroze.onet.pl)

Po zakończeniu długiego weekendu majowego turyści opisują w mediach swoje wrażenia z pobytu w Zakopanem. Swoim doświadczeniem w mieście pod Giewontem podzieliła się m.in. pani Elżbieta, którą zaskoczyły ceny frytek i piwa na Gubałówce.

Podczas majówki w Zakopanem pojawiło się wielu turystów, którzy w ostatniej chwili zarezerwowali swój pobyt w hotelach i pensjonatach. Tatrzańska Izba Gospodarcza szacuje, że zajęto 90% miejsc noclegowych. Jednak największe zyski trafiły do restauratorów i handlowców.

Turyści tłumnie odwiedzali restauracje i punkty gastronomiczne. Na Gubałówce stoliki w ogródkach, szczególnie te w cieniu, były zapełnione turystami, którzy również nie stronili od robienia zakupów w różnych sklepach.

Pani Elżbieta zaznaczyła, że zamówiła frytki za 11 zł, które okazały się malutką porcją – można ją było zmieścić w dłoni. Do tego był również ketchup za dodatkowe 3 zł. Zdecydowała się także na piwo, za które zapłaciła 17 zł. Jak zaznacza, ceny te znacząco przekroczyły jej oczekiwania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

36 komentarzy

  1. Jak wom drogo w Zokopanym jesc to przyjezdzajcie ze swoimi kanapkami i termosem z herbatką. Jaki wy ludzie problem widzicie. Poza centrum wszedzie sie da taniej zjesc tylko trzeba pomyslec. A jak sie nimo miedzi to sie na dupie siedzi!!! 🤣🤣🤣

  2. Jak uniknąć tego typu paragonów??? Zostać w domu żreć chipsy i narzekać tak żeby nikt nie słyszał albo wypłakiwać się w internecie że kogoś dupa zapiekła że po 5 latach wyjście z domu okazało się tak drogie gdzie przecież niema żadnej inflacji skoro cały czas tankuje się auto za 50 zł 😁

Advanced Protection Systems z Gdyni opracowuje innowacyjne systemy antydronowe (investmap.pl)

Wykryto urządzenia do podsłuchu na posiedzeniu wyjazdowym Rady Ministrów w Katowicach (katowice.naszemiasto.pl)