w

Lubelska policja zatrzymała 33-latka z Rumunii poszukiwanego przez Interpol (kurierlubelski.pl)

Lubelscy funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego obywatela Rumunii, który ukrywał się na terenie miasta. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Interpol.

Policja w Lublinie ustaliła, że 33-letni obywatel Rumunii był poszukiwany Europejskim Nakazem Poszukiwania oraz czerwoną notą Interpolu. Podejrzany przez cały rok sprawnie umykał przed ręką prawa. Jednakże dzięki działaniom lokalnych służb udało się go zlokalizować i aresztować.

Jak relacjonuje podkom. Kamil Karbowniczek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, obywatela Rumunii udało się schwytać na parkingu jednego z marketów budowlanych w Lublinie. W momencie, gdy policja skonfrontowała się z mężczyzną, ten był bardzo zaskoczony ich widokiem. W trakcie interwencji 33-latek przejawiał agresywne zachowanie i stawiał czynny opór.

Rzecznik lubelskiej policji poinformował, że obywatel Rumunii poszukiwany jest za przestępstwa popełnione w swoim kraju. Tamtejszy sąd skazał go na prawie 9 lat pozbawienia wolności. 33-latek zostanie deportowany do Rumunii, gdzie trafi do zakładu karnego w celu odbycia swojego wyroku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Janusz Kubicki już po raz piąty wystartuje w wyborach na prezydenta Zielonej Góry (gazetalubuska.pl)

Straż Graniczna zatrzymała 24-letniego Gruzina, który przyleciał do Polski nielegalnie (dziennikbaltycki.pl)