w

Linie Wizz Air przyjęły na pokład 100-milionowego pasażera na lotnisku w Katowicach (dziennikzachodni.pl)

W 2004 r. linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty w naszym kraju. Natomiast w dniu 4 grudnia br. na lotnisku Katowice-Pyrzowice obsłużono już 100-milionowego pasażera tych linii w Polsce. Warto dodać, że ponad 25% z tych pasażerów podróżowało z Katowice Airport. Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, ma nadzieję, że Wizz Air nadal będzie rozwijać się na katowickim lotnisku.

Na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach został obsłużony 100-milionowy pasażer linii Wizz Air w Polsce. Sasha Vislaus, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała, że linie są bardzo dumne z osiągnięcia tego kamienia milowego. Podziękowała również pasażerom, pracownikom i partnerom linii za ich wkład, jaki zapewniają od 2004 roku.

Piotr Adamczyk, rzecznik prasowy Katowice Airport, podkreśla, że 100-milionowy pasażer to nie jest pojedyncza osoba, ale wszyscy uczestnicy poniedziałkowego lotu do Barcelony. Z tej okazji pasażerowie otrzymali specjalny tort, mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć, a do tego otrzymali bon o wartości 100 PLN na kolejne podróże liniami Wizz Air.

Pierwszy lot Wizz Air w Polsce miał miejsce w maju 2004 roku z Katowic do Londynu. Dobra współpraca pomiędzy Katowice Airport a Wizz Air trwa już od prawie dwóch dekad.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Najlepsza stacja ładowania pojazdów elektrycznych na Podhalu powstanie w Nowym Targu (zakopane.naszemiasto.pl)

Kraków wydał astronomiczną kwotę na weekendowe odśnieżanie (lovekrakow.pl)