w

Libacja alkoholowa we Włodawie. Wyrzucili 29-latka przez balkon na trzecim piętrze (wiadomosci.onet.pl)

Dwóch mężczyzn podczas libacji alkoholowej we Włodawie wyrzuciło znajomego przez balkon. Jak relacjonuje policja, obaj sprawcy zostali tymczasowo aresztowani i odpowiedzą za usiłowanie zabójstwa. Na szczęście pokrzywdzony przeżył, aczkolwiek jego stan jest bardzo poważny.

Komisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie podaje, że zgłoszenie wpłynęło na policję w minioną niedzielę około godziny 14:00. Dyżurny został poinformowany, że mężczyzna wypadł z balkonu w jednym z bloków we Włodawie. Świadek zdarzenia twierdzi, że inny mężczyzna trzymał go za nogi, po czym go puścił. W efekcie poszkodowany spadł na ziemię z trzeciego piętra.

29-latek został przewieziony do miejscowego szpitala, a stamtąd poleciał śmigłowcem LPR do Lublina. Stan zdrowia pacjenta jest nadal bardzo ciężki.

Policja wkroczyła do mieszkania, z którego wyrzucono ofiarę, zatrzymując dwóch mieszkańców powiatu włodawskiego: 37-letniego Pawła P. oraz 38-letniego Kamila M. Pierwszy z nich był trzeźwy, a drugi miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

W mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa, a powodem wyrzucenia mężczyzny były zaległe sprawy do „załatwienia”. Podejrzani związali ręce i nogi ofiary i celowo rzucili go głową w dół z trzeciego piętra.

Obaj byli już wcześniej notowani. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie, Agnieszka Kępka, oznajmiła, że Pawłowi P. i Kamilowi M. postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa. Mężczyźni nie przyznają się do popełnienia zarzucanych im czynów, za które grozi dożywocie. Paweł P. odpowie za przestępstwo popełnione w warunkach recydywy, ponieważ był wcześniej prawomocnie skazany za zabójstwo przez Sąd Okręgowy w Lublinie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Ukradł markowe perfumy z zielonogórskiej drogerii. Został zatrzymany przez przechodnia (gazetalubuska.pl)

Wstrzymano przyjęcia na oddział dziecięcy w gdańskim szpitalu psychiatrycznym (www.salon24.pl)