w

KWW Konfederaci Bezpartyjni Polska Jest Jedna Dla Pomorza ogłosili kandydatów do Rady Miasta Gdyni (dziennikbaltycki.pl)

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederaci Bezpartyjni Polska Jest Jedna dla Pomorza przedstawili swoich kandydatów do Rady Miasta Gdyni. Ponadto, zapowiedzieli też wyłonienie kandydata na prezydenta miasta. Lider Krzysztof Szymański zaznaczył, że komitet ten stanowi alternatywę dla wyborców o odmiennych poglądach.

KWW Konfederaci Bezpartyjni Polska Jest Jedna Dla Pomorza zarejestrowali listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych w Gdyni. Komitet ten prezentuje się jako opcja dla różnorodnych wyborców, w związku z czym Krzysztof Szymański wyraził nadzieję na silną reprezentację w Radzie Miasta.

W prezentacji kandydatów wskazywano nie tylko na ich kręgosłup moralny, wiedzę i umiejętności. Zapewniano również, że są oni w pełni gotowi do sprawowania mandatu radnych. W związku z tym Piotr Klein (Polska Jest Jedna) apelował o wsparcie dla kandydatów w celu wprowadzenia konkretnych zmian w Gdyni.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Nowa animacja przedstawiająca życie przedwojenne w Gdańsku (www.whitemad.pl)

„Miś” z Zakopanego nie jest góralem, przyjeżdża na Krupówki ze Śląska (www.o2.pl)