w

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu potwierdza śmierć funkcjonariusza, który zderzył się z ciężarówką pod Zgorzelcem (gazetawroclawska.pl)

W poniedziałek (17 lipca) doszło do tragicznego zdarzenia, gdy nieoznakowany radiowóz policyjny kolidował z ciężarówką na DK94, przy zjeździe z autostrady A4 pod Zgorzelcem. Funkcjonariusz policji, młodszy asp. Patryk Domalik, uczestniczący w wypadku, znalazł się w krytycznym stanie w szpitalu, ale niestety nie udało się go uratować.

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu potwierdziła zgon młodszego aspiranta Patryka Domalika, który zmarł we czwartek, 20 lipca. Aktualnie prokuratura prowadzi dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku.

Patryk Domalik był związany z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu od czasu rozpoczęcia służby w Policji. Pracował w Wydziale Ruchu Drogowego i był ceniony za swoją życzliwość, gotowość do pomocy oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. 

Kadra kierownicza, policjanci i pracownicy dolnośląskiego garnizonu przesyłają najbliższym i rodzinie wyrazy głębokiego współczucia. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, nadinsp. Dariusz Wesołowski, oraz Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu, podinsp. Jarosław Burdzy, wyrażają najszczersze kondolencje.

Tragiczne zderzenie nieoznakowanego radiowozu z ciężarówką na A4

Tragiczne wydarzenie miało miejsce na autostradzie A4, gdzie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z nieoznakowanym radiowozem, w wyniku czego młodszy asp. Patryk Domalik odniósł śmiertelne obrażenia. W momencie przybycia strażaków na miejsce zdarzenia stwierdzono, że dwie osoby zostały ranne, z czego jedna z nich była uwięziona w pojeździe i nie była w stanie się wydostać. 

Obaj poszkodowani byli policjantami, którzy zostali przetransportowani do szpitala. Jeden z nich został wypisany ze szpitala, podczas gdy drugi walczył o życie pod troskliwą opieką lekarzy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

13 komentarzy

Obszar Wielkopolski zaliczył 36 pożarów w ciągu jednego dnia. Strażacy apelują o zachowanie wyjątkowej ostrożności (gloswielkopolski.pl)

Znaleziono dron zwiadowczy, który spadł w Trzebieniu. Śledztwem zajmują się odpowiednie służby (i.pl)