w

Katowiczanie już o świcie ustawiali się w kolejce na otwarcie nowego Kauflandu (katowice.naszemiasto.pl)

Nowo otwarty sklep Kaufman w Katowicach od pierwszego dnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Kolejka klientów zaczęła formować się jeszcze przed godziną otwarcia. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Armii Krajowej w Piotrowicach. Jest to trzeci sklep tej sieci w Katowicach i 243. w całej Polsce. Nowy Kaufland ma 5 200 mkw. pow  i oferuje obszerny asortyment spożywczy, drogeryjny i przemysłowy.

Na półkach Kauflandu można znaleźć bogaty wybór serów, wędlin, przekąsek i wyrobów garmażeryjnych, a także aromatyczne przysmaki z wędzarni. Dla klientów z różnymi potrzebami żywieniowymi przewidziano Strefy Świadomego Odżywiania z produktami odpowiednimi dla osób z dietą bezglutenową, wegańską czy wegetariańską.

Nowoczesne udogodnienia obejmują usługę K-Scan do samodzielnego skanowania produktów, a także panele dotykowe umożliwiające sprawdzenie cen i rejestrację karty Kaufland Card. Dostępne są też kasy samoobsługowe i inne udogodnienia, takie jak szafki depozytowe czy automaty przyjmujące butelki zwrotne.

W budynku wykorzystano energooszczędne oświetlenie LED i ekrany cyfrowe z aktualnymi promocjami.

Pierwsi klienci nowego Kauflandu otrzymali róże i jabłka, a także upominki w postaci balonów i breloków. Przygotowano też poczęstunek z szerokiej gamy produktów dostępnych w sklepie, a także gorące napoje. Ponadto, klienci mogli spróbować swoich sił w Kole Szczęścia, aby zdobyć nagrody w postaci bonów na zakupy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

18 komentarzy

  1. Polacy powinni kupować w polskich sklepach.
    A “Strefy Świadomego Odżywiania z produktami odpowiednimi dla osób z dietą bezglutenową, wegańską czy wegetariańską” zostawcie unijnym debilom. Kiedyś niczego takiego nie bylo, każdy wszystko jadł, a ludzie wyglądali normalnie, a nie jak pączki lub świnie.

  2. Pierwsi klienci nowego Kauflandu otrzymali róże i jabłka, a także upominki w postaci balonów i breloków. Przygotowano też poczęstunek z szerokiej gamy produktów dostępnych w sklepie, a także gorące napoje. Ponadto, frajerzy mogli spróbować swoich sił w Kole Szczęścia, aby zdobyć nagrody w postaci bonów na zakupy.

Sąd Rejonowy w Zakopanem rozpoczął proces policjanta oskarżonego o śmiertelne postrzelenie 27-latka (zakopane.naszemiasto.pl)

Krakowski sąd zwolnił pasażerkę z kary za jazdę na gapę, zaznaczając, że winę ponosi miasto (www.gazetaprawna.pl)