w

Kacper Płażyński zarzuca władzom miasta korupcję (dziennikbaltycki.pl)

Parlamentarzysta Kacper Płażyński zdobył się na publiczne wystąpienie w celu ujawnienia, jego zdaniem oszustwa finansowego miasta. Dokładnie mowa tu o działce pod Forum Gdańsk, która jego zdaniem została sprzedana za trzykrotnie zaniżoną ceną. W celu potwierdzenia swojego zdania powołuje się na dokumenty z tej sprzedaży. Sugeruje również, że mogła tu mieć miejsce korupcja władz miasta. 

Wiceprezydent miasta Gdańsk nie zostawił tego bez komentarza. Jego zdaniem nie miał tu miejsce żaden przekręt finansowy, a jedynie parlamentarzysta opiera się na nieodpowiednich danych. Zapewnia, że miasto przygotuje odpowiednią dokumentację do wglądu. Postanowił również w komentarzu rzucić osobistą złośliwością w stronę Płażyńskiego. Przypomniał on bowiem o sprzedaży pasa startowego przy al. Jana Pawła II. Dokonał tego ówczesny wojewoda gdański Maciej Płażyński. Podobieństwo nazwisk nie jest tu przypadkowe, gdyż jest to ojciec Kacpra Płażyńskiego. A raczej był, gdyż zmarł podczas katastrofy smoleńskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Gdyńska propozycja na majówkę (dziennikbaltycki.pl)

Zabrał dzieci w góry, teraz może stanąć przed sądem (zakopane.naszemiasto.pl)