w

Juwenalia w Lublinie. Impreza będzie biletowana (kurierlubelski.pl)

Wszystko wskazuje na to, że darmowe Dni Kultury Studenckiej stają się coraz odleglejszym wspomnieniem. Faktem jest, że w ostatnim czasie uczelnie coraz częściej decydują się na biletowanie swoich imprez. Jednym z najlepszych przykładów mogą być tegoroczne Juwenalia w Lublinie.

W maju na terenach Politechniki Lubelskiej odbędą się Juwenalia, podczas których pojawi się wiele znakomitych atrakcji, w tym także występy na żywo znanych artystów. I pomimo że nie ma jeszcze informacji dotyczących tegorocznego lineupu, już teraz wiadomo, że studencka impreza będzie wymagać opłaty za wstęp. Jak tłumaczy Adam Leśniak z Samorządu Studenckiego, wydarzenie będzie biletowane ze względu na koszty organizacji.

Cena biletów nie jest jeszcze ustalona, ale istnieje już podział na bilety ulgowe dla studentów i normalne dla pozostałych uczestników. Aczkolwiek Leśniak zaznacza, że ceny wejściówek nie będą zbyt wysokie.

W przypadku samego lineupu informacje na temat występujących artystów mają pojawić się dopiero pod koniec lutego lub w marcu. Jak na tę chwilę szczegóły imprezy i związanych z nią opłat nie są jeszcze znane.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Policjant i ratownik medyczny padli ofiarami brutalnego ataku w Międzyrzeczu (gazetalubuska.pl)

Maersk i Hapag-Lloyd wprowadzą znaczące zmiany na rynku żeglugi morskiej i przewozów intermodalnych (www.rynekinfrastruktury.pl)