w

Jak wyglądają ceny mieszkań w nowym drapaczu chmur ATAL Olimpijska w Katowicach? (katowice.naszemiasto.pl)

W Katowicach powstaje drapacz chmur, będący częścią kompleksu ATAL Olimpijska. Wieżowiec B liczy 35 pięter, a jego pełna wysokość wyniesie 128 metrów. Wcześniej swoją docelową wysokość osiągnął już budynek A, natomiast we wrześniu rozpoczęto prace nad budynkiem C.

Kompleks ATAL Olimpijska znajduje się obok Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i wyróżnia się jako najwyższy budynek mieszkalny na południu Polski. W sumie kompleks oferuje 710 mieszkań i 17 lokali użytkowych, w tym 214 mieszkań i 6 lokali w budynku C.

Kompleks obejmuje rowerownie, pomieszczenia na akcesoria oraz tereny rekreacyjne z zielenią i małą architekturą. Z kolei na parterze najwyższego budynku będzie recepcja, a na ostatniej kondygnacji taras widokowy. Dla użytkowników przewidziano także miejsca postojowe na zewnątrz z opcją ładowania samochodów elektrycznych.

Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2021 roku. Zgodnie z planem wznoszono trzy kondygnacje miesięcznie. Jeśli chodzi o ceny mieszkań w kompleksie ATAL Olimpijska, lokale w budynku C są dostępne w cenie 11 300-16 200 zł za mkw. w stanie deweloperskim. Ceny mieszkań w pozostałych dwóch wieżowcach mieszczą się w podobnym zakresie, 11 200-16 700 zł za mkw.

Budynek C oferuje mieszkania o pow. 25-89 mkw., z różnymi układami i liczbą pokoi (1-4). W budynku dostępnych jest także 6 lokali usługowych w cenie 10 000 zł netto za mkw.

Pod ziemią znajduje się dwupiętrowy parking obejmujący 188 tradycyjnych miejsc garażowych, 52 rodzinne miejsca garażowe, a także miejsca na motocykle i komórki lokatorskie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

GDDKiA wybuduje nowe ronda w Zakopanem, żeby zapewnić lepszą płynność ruchu (zakopane.naszemiasto.pl)

Prace nad budową Trasy Wolbromskiej powodem różnych utrudnień na terenie miasta (gazetakrakowska.pl)