w

Grupa Unimot zamierza bunkrować statki w portach Gdańsk i Gdynia (biznes.trojmiasto.pl)

Grupa Unimot, właściciel marki Avia, rozszerza dostawy paliwa żeglugowego w Gdańsku i Gdyni. Ponadto, planuje również ekspansję do portów w Szczecinie, Świnoujściu i Policach.

Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu ds. handlu, poinformował, że wejście na nowy rynek ma istotne znaczenie dla Grupy Unimot. Jak zaznacza, spółka dąży do maksymalnego wykorzystania zarówno potencjału terminali paliwowych, jak i swojego doświadczenia.

Grupa Unimot rozważa rozszerzenie dostaw paliw bunkrowych i planuje rozbudowę infrastruktury terminala w Gdańsku. W lutym 2023 r. nabyła biznes niezależnego operatora logistycznego, jeszcze bardziej zwiększając swoją obecność na rynku.

Inwestycje Grupy Unimot obejmują także branżę transportu kolejowego poprzez zakup udziałów w spółce Olavion, która świadczy usługi związane z transportem kolejowym i spedycyjnym zarówno w kraju, jak i za granicą. Co więcej, korzysta do tego z odpowiedniej infrastruktury i wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Baltic Hub poszukuje miejsca na budowę nowego terminala kolejowego w Gdańsku (biznes.trojmiasto.pl)

Małopolskie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni zaprasza na darmowe zwiedzanie (zakopane.naszemiasto.pl)